Live Stream

Football Schedule

15:00 Shanghai SIPG v Guangzhou Evergrande AFC Champions League
17:00 Istiqlol Dushanbe v Ceres FC AFC Cup
19:00 Persepolis v Al Ahli Jeddah AFC Champions League
21:45 Sheff Utd v Leicester England EFL Cup
03:00 Pachuca v Veracruz Mexico Apertura
03:45 Atlético Tucumán v CA Independiente Copa Sudamericana
04:30 Atlas v Lobos BUAP Mexico Apertura
05:00 Queretaro v Tijuana Mexico Apertura
05:00 Santos de Guápiles v Chorrillo CONCACAF League
12:30 Adelaide United v Melbourne Victory Australia FFA Cup
12:30 Moreton Bay United v Gold Coast City FC Australia FFA Cup
13:00 Kawasaki Frontale v Urawa Red Diamonds AFC Champions League

Other Sports Schedule

09:00 Shaun Murphy vs Luca Brecel Snooker
10:00 Danny Brown vs Wayne Willgress Bowls
10:00 Yuto Kizukuri vs Aliaksandr Khanin Table Tennis
10:00 Tzu-Yi Yang vs Elias Ranefur Table Tennis
10:40 Adriana Diaz vs Karolina Mynarova Table Tennis
10:40 Yu-Chin Tsai vs Bernadett Balint Table Tennis
11:00 Wayne Willgress vs Les Gillett Bowls
11:30 Maximilian Neuchrist v Adam Pavlasek Tennis
11:30 Maximilian Neuchrist vs Adam Pavlasek Tennis
12:00 Les Gillett vs Danny Brown Bowls
12:30 Egypt Women vs Senegal Women Basketball
12:40 Sanil Shetty vs Elias Ranefur Table Tennis
12:40 Hampus Soderlund vs Antonin Gavlas Table Tennis
13:00 Wayne Willgress vs Danny Brown Bowls
13:00 Arthur De Greef vs Federico Gaio Tennis
13:00 Lorenzo Sonego v Andrea Pellegrino Tennis
13:00 Lorenzo Sonego vs Andrea Pellegrino Tennis
13:00 HC Kazzinc-Torpedo vs Zauralie Kurgan Ice Hockey
13:00 Nan Zhang / Yinhui Li vs Jacco Arends / Selena Piek Badminton
13:00 B.Sumeeth Reddy / Ashwini Ponnappa vs Yilyu Wang / Dongping Huang Badminton
13:00 Sumeeth Reddy B. / Ashwini Ponnappa vs Yilyu Wang / Dongping Huang Badminton
13:00 Ko-Chi Chang / Hsin Tien Chang v Chun Hei Reginald Lee / Hoi Wah Chau Badminton
13:00 Ko-Chi Chang / Hsin Tien Chang vs Chun Hei Reginald Lee / Hoi Wah Chau Badminton
13:30 Bjorn Seguin vs Marc Zwiebler Badminton
13:30 England Women vs Scotland Women Hockey
13:30 Daniel Kosiba vs Aliaksandr Khanin Table Tennis
13:30 Tristan Flore vs Narayan Kapolnek Table Tennis
13:30 Siwei Zheng / Qingchen Chen vs Oliver Schaller / Celine Burkart Badminton
13:30 Yufei Chen vs Yu Po Pai Badminton
14:00 Maxime Moreels vs Ka Long Angus NG Badminton

Comments are closed.